WIE IS HEKSJE BENTHE?
Benthe is een heel lief heksje maar ze is vooral heel erg ondeugend. Ze doet graag alles op haar eigen manier en komt daardoor vaak in de problemen.
Benthe vind dat ze niks hoeft te leren, ze weet het allemaal al. Vooral wordt ze heel erg boos als haar verteld wordt dat ze nog te klein is voor bijvoorbeeld bepaalde toverspreuken of bijvoorbeeld het kopen van een grotere bezem om mee te kunnen vliegen.
Ze heeft al wel een mooie kleine heksenbezem maar die gaat helemaal niet zo hard en al helemaal niet ver genoeg!
Benthe wil verder vliegen en op ontdekkingstocht gaan buiten het bos! Maar elke keer dat ze erover begint krijgt ze steeds weer hetzelfde te horen: “Later als je groot bent Benthe!”, wat heeft ze daar een hekel aan!
Benthe heeft ook een huisdier, haar kikker Pablo. Hij gaat overal mee naartoe en bijna altijd op haar heksenhoed. Behalve naar school, daar mag Pablo, tot grote teleurstelling van Benthe, niet mee naartoe.
Samen met haar vele vriendjes beleeft Benthe elke keer weer veel leuke, maar vooral hele spannende avonturen!
Klein stukje uit Heksje Benthe en de vergrootspreuk…
“De wereld van Heksje Benthe” is zeer geschikt voor kinderen in de leeftijd van 4 t/m 8 jaar.
Het is een heerlijk boek om zelf te lezen, maar zeer zeker is het genieten wanneer er uit voorgelezen wordt!
e-book
Heksje Benthe en de vergrootspreuk
Heksje Benthe krijgt vandaag een hele bijzondere les. Ze gaat leren hoe een vergrootspreuk werkt. Al snel begint ze te mopperen, want ze is het er niet mee eens dat ze deze niet mag gebruiken zoals zij dat zelf wil.
Ze heeft veel betere ideeën dan toveren met een kippenveer. Heksje Benthe denkt meer aan een hele grote heksenbezem toveren! Dat is veel leuker!
Maar natuurlijk, zoals altijd weer gebeurd, krijgt ze van juf Athena meteen de opmerking; “Later als je groot bent Benthe…!”
Benthe kan niet wachten tot de les voorbij is en aan de slag kan gaan met haar eigen ideeën. Zij zal wel even laten zien dat ze helemaal niet hoeft te wachten tot later. Ze is al heel groot!
Little witch Sophie and the enlargement spell
Today, Sophie is being taught a very special lesson, she will learn how an enlargement spell works! Quickly she starts groaning because she disagrees about not being allowed to use this spell whenever she wishes to.
She has much bigger and better ideas than using magic on a chicken feather, the little witch is thinking about using the spell on her witches broom! “That would be so much more fun!”
But of course, as is always the case, her teacher Mrs. Athena is quick to say; “Once your older and bigger Sophie…”.
Sophie can’t wait to be done with class so she can start working on her own ideas, she’ll show that she doesn’t need to wait, she’s more than big enough already!
En construcción…
heksje benthe en de vergrootspreuk
Heksje Benthe krijgt vandaag een hele bijzondere les. Ze gaat leren hoe een vergrootspreuk werkt. Al snel begint ze te mopperen, want ze is het er niet mee eens dat ze deze niet mag gebruiken zoals zij dat zelf wil.
Ze heeft veel betere ideeën dan toveren met een kippenveer. Heksje Benthe denkt meer aan een hele grote heksenbezem toveren! Dat is veel leuker!
Maar natuurlijk, zoals altijd weer gebeurd, krijgt ze van juf Athena meteen de opmerking; “Later als je groot bent Benthe…!”
Benthe kan niet wachten tot de les voorbij is en aan de slag kan gaan met haar eigen ideeën. Zij zal wel even laten zien dat ze helemaal niet hoeft te wachten tot later. Ze is al heel groot!
Wacht niet langer en bestel vandaag nog Heksje Benthe´s eerste avontuur!
wat vind men van heksje benthe
“Lieve Lua, vanochtend met de post heb ik jouw mooie boek ontvangen. Ik had vandaag tijd vrijgemaakt om het uit te lezen. Heerlijk, want ik had echt zin in het avontuur van Heksje Benthe! En…ik heb van het boek genoten.
Magie, kattenkwaad,vriendschappen en avonturen. Benthe brengt het met haar sterke en eigen wil tot leven. Ik kan het alleen maar aanraden: het is een top boek en het leest heerlijk. Ik ben fan!
Uiteraard ben ik benieuwd naar de volgende avonturen van Benthe. 🙂 “
“Hoi Lua, heksje Benthe is echt een heel leuk boekje! Mijn dochter vond het geweldig en mede door de grote letters is het heel makkelijk leesbaar en het is heel fijn geschreven. Manier van schrijven is heel vlot, fijn leesbaar en daardoor blijft het boeiend voor kinderen. het eerste boekje waar ze echt aandacht voor had zonder alleen naar de plaatjes te hoeven kijken.
Kortom, bij ons was het een groot succes!”
“Ik ben fan van Heksje Benthe. Ik heb het boek in een keert uitgelezen. Ik ben dol op verhalen over tovenaars en heksen. Heksje Benthe is heel lief, maar ook een beetje nieuwsgierig en weet het af en toe wel wat beter. Ik herken mezelf ook een beetje in de fratsen van Benthe.
Ik lees niet zo vaak zelf verhalen, maar vindt het heel leuk als het voorgelezen wordt, dit boek kon mijn papa hiervoor heel goed gebruiken.
Ik vond het grappig en ook heb ik wel iets uit het verhaaltje geleerd. Ik vind heksje Benthe super!!!“
“Lieve Lua, het is echt een onwijs leuk boek. Zelf heb ik er echt van genoten om het te lezen. Sommige trekjes van Heksje Benthe waren heel herkenbaar als ik kijk naar een andere kleine dame 😉
Daarnaast kijk ik al uit naar het volgende boek. Als straks ons eigen meisje groot genoeg is om de boeken te lezen, zal ze er hoogstwaarschijnlijk ook van genieten.
Veel succes en tot het volgende boek!”